שמיכה בעיצוב אישי - מתנה כיפית לכל אירוע

שמיכה בעיצוב אישי - מתנה כיפית לכל אירוע

שמיכה בעיצוב אישי - מתנה כיפית לכל אירוע

לשמיכה מגוון שימושים שונים, החל משמיכת טלוויזיה ועד שמיכה שאנו משתמשים בה בשנת הלילה. שמיכה בעיצוב אישי יכולה להיות מתנה מיוחדת, ייחודית ופונקציונלית לכל אדם ובכל גיל. מילדים ועד מבוגרים יוכלו ליהנות ממתנה מדהימה ושימושית במיוחד עם טאצ' אישי שיהפוך את השמיכה לאפילו מיוחדת יותר. לא יכולים לחכות לראות את הדגמים המדליקים? היכנסו לקטגוריה המתאימה בקטלוג הדיגיטלי באתר שלנו, בחנו את הדגמים השונים ומצאו את השמיכה המועדפת עליכם. לאחר מכן תוכלו להוסיף תמונה/ות לבחירתכם וכמובן להוסיף כיתוב בהתאמה אישית כמו משפט יפה או שם מקבל המתנה. לאחר מכן כל שנותר לכם הוא להשלים את ההזמנה ואנו כבר נשגר לכם את ההזמנה עד בית הלקוח. 

המתנה המושלמת לבן/בת הזוג

שמיכה בעיצוב אישי היא אחת המתנות היצירתיות והמדליקות שתוכלו לתת לבן/בת הזוג שלכם. אנו יודעים – יש לכם הרבה אופציות וייתכן ואתם לא בטוחים כבר מה תרצו לקנות לבן/בת הזוג שלכם, אך האמינו לה כשהמתנה עם הדפסה אישית היא גם פונקציונלית וגם משלבת את הטאצ' האישי שלכם/של מקבל המתנה מדובר באופציה הטובה ביותר. בין אם מדובר ביום נישואין משותף ואתם מחפשים רעיונות למתנות (נהדר כתוספת למתנה ייחודית) ובין אם מדובר ביום הולדת או סתם כי אתם רוצים לפנק את בן/בת הזוג במתנה מדליקה. 

שמיכה מעוצבת לתינוק עם שם

לכבוד הלידה נהוג לתת מתנה ליולדת כדי להשתתף בשמחתה וגם כדי לפנק אותה ואת הרך הנולד. שמיכה לתינוק עם שם יכולה להיות מתנה יצירתית, ייחודית ומדליקה שגם לא תדרוש מכם לנסוע לחנות במיוחד כדי לקנות אותה. כל שאתם צריכים הוא להיכנס לקטגוריה המתאימה באתר שלנו, לבחור את השמיכה המתאימה בסגנון שאהבתם, לצרף תמונה ו/או משפט או שם התינוק/ת ולשלוח אלינו את ההזמנה ואנחנו נדאג לכל היתר.

מתי נרצה להזמין שמיכה בעיצוב אישי?

שמיכה עם הדפסה אישית יכולה להתאים למגוון זמנים ואירועים משמחים כמו ימי הולדת, יום נישואין, לשמח את ההורים עם מתנה סתם ככה באמצע החיים, מתנה לחג לכבוד בני משפחה/מכרים שאתם מתארחים אצלם, שמיכות מדליקות כמתנות למסיבת רווקים/רווקות או אירוע מסוים ועוד.

קנה עכשיו