הדפסה על גרביים

הדפסה על גרביים

הדפסה על גרביים

גרביים הן פריט לבוש די סטנדרטי במונחי היום יום שלנו אך הגרביים שלנו ב-SHASHA הן ממש לא סטנדרטיות. מכירים מהו הדפס על גרביים? כעת תוכלו לבחור מבין מגוון רחב של דגמים מדליקים של גרביים לגברים, לנשים, לילדים ולילדות. לאחר מכן תוכלו להוסיף את התמונות למערכת המיוחדת שלנו שתסיר באופן אוטומטי את הרקע מהפרצוף שלכם ואז תוכלו להזיז, לסובב ולמקדם אותם היכן שתרצו על הגרביים. לאחר מכן תוכלו לשלוח אלינו את המוצר להדפסה ישירות מהמפעל שלנו כאן בארץ בייצור כחול לבן באופן מלא ומשלוח מהיר עד בית הלקוח. לפרטים נוספים תוכלו גם להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו בפניה באתר, בוואטסאפ או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם בכל צורך ומכל הלב. 

מה הכוונה גרביים מודפסות?

בדיוק כפי שזה נשמע. לאחר שתיכנסו לקטלוג הגרביים באתר שלנו תוכלו לראות אינספור דוגמאות מדליקות של גרביים בדגמים וצבעים שונים. כל שיישאר לכם הוא לבחור את הגרביים, לבחור אם אתם רוצים להדפיס עליהן פרצוף או שניים, להעלות את התמונות, לבחור את הכמות הרצויה לכם ולשגר אלינו את ההזמנה. הגרביים המצחיקות, המגניבות והמיוחדות בדרך אליכם או אל הכתובת שבחרתם. 

מדוע דווקא פרצופים על גרביים?

אתם יכולים לבחור למעשה כל תמונה שתרצו להדפיס על הגרביים שלכם אך הדפסה של פרצופים שלכם, של מקבל המתנה או אפילו של הכלב/החתול שלכם היא האופציה הפופולרית ביותר בדרך כלל. הגרביים שימושיות מאוד לאדם, תורמות לשמירה על חום הגוף, מסייעת בשמירה על יציבות הרגליים בתוך הנעליים וכמובן מניעת שפשוף הרגל בעת שימוש בנעליים סגורות. הדפסת פרצופים על גרביים שלכם או של מקבל המתנה תהיה אופציה הנהדרת ביותר להצחיק, לרגש ולצאת מהקופסא בכל הנוגע למתנה מדליקה וייחודית. 

 לסיכום

הדפסת תמונות על גרביים תספק לכם את האפשרות לתוספת נהדרת למתנה מיוחדת לאדם קרוב (וגם כמתנה עיקרית). כל שאתם צריכים הוא לבחור תמונה מצחיקה שרואים בה בבירור את הפרצוף ולשגר אלינו את ההזמנה. תוך מספר ימים נשלח אליכם את הגרביים החדשות שלכם ותוכלו ליהנות מהמתנה המיוחדת שלכם.